Aplikacje B2B

Aplikacje B2B umożliwiają efektywniejsze zarządzanie procesami w firmie. Skutecznie pozwalają na zredukowanie czasu potrzebnego na wykonanie konkretnych zadań.

Kilkuletnie doświadczenie w ich projektowaniu aplikacji  pozwala nam stwierdzić, że jesteśmy firmą, która z powodzeniem realizuje nawet najtrudniejsze zadania.

Kluczem do sukcesu jest precyzycjne, anlityczne podejście do każdego systemu przedstawiajace się w poniższym procesie realizacji.

Krok 1 – Analiza problemu

Etap, w którym dokładnie badamy specyfikę działalności firmy. Poznajemy jej procesy i sposoby działania, które będzie obsługiwać stworzona przez nas aplikacja.

Krok 2 – Projekt aplikacji

Posiadając już wiedze na temat procesów i przepływu informacji w firmie tworzymy projekt aplikacji. Każda aplikacja to rozwiązanie konkretnego problemu dlatego pomocne jest stworzenie prototypu ułatwiającego stwierdzenie  poprawności zastosowanych rozwiązań. Wielopłaszczyznowa analiza zaprojektowanej j struktury  pozwala na wybór najkorzystniejszego modelu.

Krok 3 – Realizacja zadania

Etap fizycznego powstawania aplikacji.  Podczas tworzenia aplikacja jest wielokrotnie testowana i sprawdzana poprawność działania. Dopiero raport podsumowujący bezproblemowe funkcjonowanie produktu kończy nad nim prace.

Krok 4 – Uruchomienie

Proces uruchomienia  oprogramowania u klienta. Wdrożenia produktu połączone jest ze szkoleniem osób korzystających z aplikacji.

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.