Projektowanie stron WWW

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na tworzenie oryginalnych, profesjonalnych serwisów spełniających wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

W odróżnieniu od wielu firm konkurencyjnych projektujemy strony www, które są tworzone w oparciu o potrzeby klienta.  „Nie  dopasowujemy” oczekiwań klienta do gotowych „pudełkowych”  rozwiązań.

Dzięki temu stworzyliśmy liczne serwisy, które poprzez oryginalność i zastosowane rozwiązania skutecznie wyprzedzają konkurencję. Doświadczenie zebrane przy realizacji ponad 200 projektów gwarantuje, że nigdy nie otrzymacie Państwo produktu o niskiej jakości. To czy strona została wykonana przez profesjonalistów wpływa przecież bezpośrednio na ocenę Państwa działalności i wiarygodności. Jak to ocenić ? W bardzo prosty sposób.

Wszystkie strony "pudełkowe" oparte na szablonach wyglądają bardzo podobnie i zawierają praktycznie taką samą funkcjonalność. Skoro każda branża ma swoją specyfikę i swoich klientów to rozwiązania które będą dobre dla firmy zajmującej się sprzedażą zabawek dla dzieci będą inne niż dla firmy rekrutującej pracowników. Niby to oczywiste ale wielu klientów chce mieć stronę … żeby ją mieć, co często powoduje, że nie osiągają takich korzyści jakie uzyskaliby przy profesjonalnie zaprojektowanej witrynie www.

Dzięki precyzyjnie zaplanowanym działaniom naszej firmy klient otrzymuje wysokiej jakości produkt. Przez cały czas ma też udział i kontrolę przy jego powstawaniu. Harmonogram naszych prac przedstawia się następująco:

 • spotkanie z Klientem: określenie potrzeb, jego oczekiwań, zakresu pracy, podpisanie umowy o współpracy
 • spotkanie Klienta z grafikami, ustalenie szczegółów dotyczących graficznej strony projektu (bardzo pomocne jest wypełnienie przez Klienta formularza dotyczącego preferowanego wyglądu strony)
 • zaprojektowanie layoutu strony głównej » akceptacja Klienta
 • wykonanie podstron » akceptacja Klienta
 • wykonanie oprogramowania
 • połączenie grafiki z oprogramowaniem, umieszczenie strony na serwerze testowym » akceptacja Klienta
 • umieszczenie strony na serwerze Klienta. 

Przy projektowaniu serwisów www bardzo istotne jest to, by graficzna strona projektu była zgodna z wymogami architektury informacyjnej i regułami identyfikacji wizualnej każdego zleceniodawcy. Już na etapie projektowania optymalizujemy nasze serwisy dla różnych systemów operacyjnych oraz przeglądarek internetowych. Serwisy www wyposażamy w systemy zarządzania treścią, które umożliwiają ich aktualizację i łatwą rozbudowę.

System Zarzadzania Treścia CMS

System Zarządzania Treścią CMS  jest naszym autorskim rozwiązaniem opartym na bazie danych MySQL/PGSQL i skryptach PHP. Zadbaliśmy, aby jego obsługa była bardzo prosta i intuicyjna. Został wdrożony w prawie 200 serwisach, począwszy od prostych stron firmowych kończąc na rozbudowanych sklepach internetowych i portalach społecznościowych.

Główne zalety

 • Rozbudowana edycja podstron serwisu (np. O nas, Katalog produktów, Oferta, Galeria, Referencje, Certyfikaty, Cennik, Nasi Partnerzy,  Kontakt, ...) – umożliwiająca łatwe wprowadzenie i edycję tekstu podstrony. Ponadto istnieje możliwość dołączenia galerii zdjęć oraz załączenia plików w wybranym formacie, jak PDF czy DOC. Zarówno do podstron jak i innych zasobów można zdefiniować linki, a także przypisać daną podstronę do odpowiedniej kategorii.
 • Możliwość tworzenia wielopoziomowego drzewa kategorii, wraz ze zmianą kolejności ich wyświetlania, ponadto istnieje możliwość przypisania danego produktu do określonej kategorii.
 • Możliwość umieszczenia aktualności, wraz z datą zamieszczenia, tytułem, tekstem oraz skróconym opisem i naturalnie opcją dołączenia zdjęcia.
 • Newsletter pozwalający na tworzenie wiadomości i rozsyłanie ich do zarejestrowanych użytkowników, zawierający elementy takie jak tytuł wiadomości oraz jej tekst w formacie HTML. Istnieje także możliwość dołączenia zdjęć oraz wyboru szablonu graficznego wiadomości. Oczywistą funkcjonalnością jest oczywiście łatwe zarządzanie listą adresów e-mail oraz możliwość wybrania kategorii użytkowników do których dana wiadomość ma zostać wysłana.

Przedstawiony powyżej opis wskazuje na wysoką jakość naszych produktów.

Jednak najważniejszą cechą Naszego Systemu CMS jest jego elastyczność pozwalająca rozbudować go o kolejne funkcjonalności bez względu na ich stopień skomplikowania. 

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.