Referencje

 «   ‹    Strona    z  2    ›   » 

Liga Obrony Kraju

"Od roku 2000 współpracujemy z agencją internaktywną A-TECH.PL. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała szybkim osiągnięciem zadowalających nas efektów. Jesteśmy zadowoleni, że to właśnie tej firmie powierzyliśmy zadanie zaprojektowania i wdrożenia kilku serwisów.

Firma wypracowała odpowiadające nam zasady tworzenia projektów. Każdy był poprzedzony dokładną analizą potrzeb co zaowocowało powstaniem programów spełniających nasze oczekiwania. Wdrożone przez A-TECH.PL dedykowanie rozwiązania korzystnie wpłynęły na jakość pracy w poszczególnych segmentach naszej firmy.

Agencja interaktywna A-TECH.PL, w porównaniu z innymi, z którymi Liga Obrony Kraju współpracowała, wyróżnia się rzetelnością, zaangażowaniem i indywidualnym podejściem do realizowanego zadania. Dzięki tym czynnikom powstałe programy i aplikacje odpowiadają wymaganiom stawianym przez Stowarzyszenie Ligi Obrony Kraju."

Jarosław Jarzyński

Dyrekto Oddziału Biura Zarządu Głównego LOK w Poznaniu

Velset Sp. z o.o.

"VELSET Sp. z o.o., należąca do Grupy Velset – sieci firm dystrybucyjno-handlowych w krajach europejskich, m.in. w Niemczech, Włoszech, Francji, Holandii czy też w Szwajcarii; to firma powstała w 2008 roku, zatrudniająca ok. 50 pracowników. Jesteśmy dostawcą okien i akcesoriów dachowych, a także schodów strychowych oraz kolektorów słonecznych, w tym tak znanych producentów jak VELUX, FAKRO, Roto, Minka.

W 2008 roku podpisaliśmy umowę z A-TECH.PL S.C. na stworzenie dedykowanych platform-sklepów internetowych i ich wdrożenie. Zakres prac objął takie obszary jak: stworzenie odpowiedniego wyglądu naszych stron internetowych, połączenie ich wszystkich w jeden wspólny system wraz z panelem zarządzającym CRM, bezpośrednią konfigurację z różnymi, międzynarodowymi systemami bankowymi oraz innymi systemami płatności online. Celem i zamierzeniem tego wdrożenia było przede wszystkim wprowadzenie w firmach Grupy Velset prostego, elastycznego narzędzia do przedstawienia oferty handlowej, oraz obsługi klientów poprzez sklepy internetowe.

Prace programistyczne, graficzne i wdrożeniowe, a także serwisowe zostały i są wykonane przez ATECH.PL S.C. zgodnie z przyjętym harmonogramem i w założonym budżecie. Jesteśmy zadowoleni z przeprowadzonego wdrożenia platform sklepowych, a także z serwisu oraz całościowej współpracy z A-TECH.PL S.C. Jasne i czytelne zasady współpracy pozwoliły na efektywne rozplanowanie całego procesu uruchomienia przez firmy Grupy Velset sprzedaży w „sieci” w stosunkowo krótkim czasie pod ścisłą kontrolą i dopracowywaniem jego poszczególnych etapów, tak by efekt końcowych prac był jak najlepszy. Profesjonalizm i wiedza konsultantów, grafików i programistów sprawiły, że nowe rozwiązanie sprzedaży Velset Sp. z o.o. przyczyniło się do wzrostu obrotów i zysków Grupy oraz stało się narzędziem bardzo komfortowym i szybkim w obsłudze i administracji. Jesteśmy w stałym kontakcie z Centrum Serwisowym A-TECH.PL wciąż korzystając z ich usług i wsparcia.
Polecamy usługi A-TECH wszystkim firmom, które zdecydują się na nowoczesne narzędzie wspomagające handelu w „sieci” i zależy im na stałej współpracy, oraz szybkim i profesjonalnym wdrożeniu rozwiązania."

EUROKIOSK - oferta franczyzowa

"Z satysfakcją informujemy, że dzięki współpracy z a-tech.pl EUROKIOSK Sp. z o.o. zakończyła proces budowy nowej, zintegrowanej strony internetowej, prezentującej ofertę franczyzową Spółki.

Dzięki zastosowaniu intuicyjnego narzędzia CMS mamy możliwość nieskrępowanego kształtowania treści prezentowanych na naszej stronie, a formularze zgłoszeniowe i baza zgłoszeń ułatwiają kontakt z potencjalnymi franczyzobiorcami formatów EURO-SALON Prasowy, Eurocafe i Euro-snack.

Należy podkreślić, że nowy serwis jest efektem wieloletniej współpracy z a-tech.pl s.c., która wspiera naszą obecność w Internecie zarówno poprzez kreazję strony www.eurokiosk.pl, jak i usługę pozycjonowania. Dzięki temu oferta franczyzowa EUROKIOSK Sp. z o.o. bardzo skutecznie dociera do docelowej grupy zainteresowanych prowadzeniem własnego biznesu we franczyzie."

Z poważaniem,

Prezes Zarządu Jacek Roloff

Marwer - przedsiębiorstwo budowlane

Realizacja prac nad stroną przebiegała sprawnie- ustalenia, zakres podstron a zarazem doradztwo było dla mnie bardzo pozytywne .Nowe rozwiązanie co do strony oraz nowinki techniczne proponowane przez pracownika wywarły miłe odczucie troski aby współpraca przebiegła sprawnie i szybko. Jestem bardzo zadowolony ze świadczonych usług firmy a-tech.pl oraz serdecznie polecam przyszłym klientom nawiązanie współpracy.

Z wyrazami szacunku Mariusz Kubisiak, firma MARWER

www.okularywsieci.pl - pierwszy tego typu sklep w Polsce z przymierzalnią on-line

"Kiedy planowaliśmy uruchomienie naszej witryny internetowej, zależało nam na produkcie, który jeszcze nie jest zbyt powszechny w sieci. Sprzedaż okularów przez internet miała wesprzeć działalność naszego tradycyjnego sklepu. Chodziło nam o to, by nasz internetowy sklep był użyteczny, na przykład dzięki opcji przymierzania okularów i dobierania ich adekwatnie do kształtu twarzy. Tego zadania podjęła się firma a-tech.pl, która oprócz wykonania strony internetowej zajęła się również jej wypozycjonowaniem.
Najbardziej cieszy mnie to, że firma była w stanie zaproponować kompleksową realizację naszych potrzeb: od zaprojektowania, wykonania, po zapewnienie witrynie wysokiej pozycji w wyszukiwarce internetowej. Dzięki temu nasz sklep internetowy jest dokładnie taki, o jaki nam chodziło: użyteczny, łatwy w obsłudze, i co najważniejsze- bardzo łatwy do odnalezienia w sieci".

Marek Mielczarek
właściciel serwisu www.okularywsieci.pl

 «   ‹    Strona    z  2    ›   » 
Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.