Reklama w Google Adwords

Google Adwords to idealne narzędzie dla wszystkich osób, które pragną natychmiast zaistnieć w świadomości internautów. Wystarczy jedynie określić słowa kluczowe, dla których ma zostać przeprowadzona  kampania reklamowa, określić budżet całościowy, a także  sprecyzować maksymalną kwotę, którą chcemy przeznaczyć na reklamę w ciągu dnia. Znając te kluczowe informacje możemy sprawić, aby nasza strona była od razu widoczna w wyszukiwarce Google.

Wieloletnie doświadczenia, a także ścisła współpraca z Google w ramach programu Google dla Agencji pozwalają nam na skuteczne i efektywne przeprowadzanie kampanii linków sponsorowanych. Realizujemy wyznaczone przez klienta cele, a także monitorujemy efektywność podejmowanych przez nas działań.

Linki sponsorowane sprawdzają się zwłaszcza w kampaniach krótkoterminowych, ponieważ płatności są rozliczane na bazie liczby kliknięć w daną reklamę, czyli za bezpośrednie sprowadzenie klienta na naszą stronę internetową. Jednakże w wypadku reklamy długofalowej koszty prowadzenia kampanii linków sponsorowanych znacznie przekraczają wydatki związane z pozycjonowaniem strony internetowej dla tych samych słów kluczowych.

 

Dlaczego warto z nami współpracować?

- skutecznie zrealizowaliśmy kilkaset kampanii

- osiągamy zamierzone cele klienta

- należymy do programu Google dla Agencji

- na bieżąco informujemy klienta o efektywności kampanii

 

Dlaczego warto korzystać z Google Adwords?

- Firma jest widoczna natychmiast w wyszukiwarce internetowej

- Płatność za konkretne odwiedziny na stronie

- Regulacja budżetu przeznaczonego na reklamę  w Internecie

 

 

 

 

Strona używa cookies (ciasteczek)
Zamknij

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.